Hukuki Uyarı

Hukuki Uyarı

ISTLEGAL internet sitesi ve sitede yer alan yazılar ile logo hakkında hukuki uyarı metni

Bu internet sitesinde paylaşılan tüm yazılar, Türkiye Barolar Birliği meslek kuralları ve 1136 sayılı Avukatlık Kanunu'nu doğrultusunda yalnızca bilgilendirme amaçlı olup danışmanlık, reklam ve teklif teşkil etmez.

Unutmayınız ki sitede yer alan bilgiler genel hukuki bilgiler olup karşılaştığınız her bir durumun hukuki çözümünde münhasır bir özellik bulunabilir. Dolayısıyla ziyaretçilerin bu web sitesinde verilen bilgilere dayanarak yaptıkları eylemler için yasal sorumluluk kabul edilmez. Sitede yer alan yazılar ve konular hakkında avukattan birebir hukuki destek alınması ve her hukuki meselenin bir avukat aracılığıyla çözümlenmesi önemle tavsiye edilmektedir.

İnternet sitesinde paylaşılan bilgiler ve logo ISTLEGAL Avukatlık & Danışmanlık Bürosu'na aittir. ISTLEGAL Avukatlık & Danışmanlık Bürosu'ndan yazılı izin alınmadan bunların yayınlanması veya kullanılması halinde yasal işlem başlatılır.

Avukat meslektaşlar sitede yer alan yazıları, hukuki bilgileri ve dokümanları mahkemeye ibraz edecekleri dilekçelerinde serbestçe kullanabilirler.

Bu siteyi ziyaret ederek yukarıdaki şartları biliyor ve kabul etmiş sayılırsınız.

Mesaj Bırakın

İletişim Bilgilerimiz

Mail Yazın mail@istlegal.com

Bize UlaşınIstiklal Cd. No: 189/9-2 Taksim 34433 Beyoglu / Istanbul

Hemen Arayın +90 (530) 100 90 89

Bu sayfayı paylaş :