Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması

Büromuzun gizlilik ve kişisel verilerin korunması hakkındaki bilgilendirme metni

ISTLEGAL Avukatlık & Danışmanlık bürosu, müvekkilleri ve diğer üçüncü kişiler bakımından, avukatlık ilişkisi ve vekalet hükümleri kapsamında mahremiyete, gizliliğe ve kişisel verilerin korunmasına son derece önem vermektedir.

Bu internet sayfasını ziyaret ettiğinizde; IP adresi, işletim sistemi, şehir/ülke ve tarayıcı bilgisi gibi veriler ile kurabiye (cookies) verilerinin arama motorları, internet tarayıcıları ve analitik hizmet sağlayıcıları tarafından toplanabilmesinin yanı sıra internet sayfasında yer alan formu doldurduğunuzda ad, soyad e-posta adresi ve telefon numarası gibi verileriniz de toplanabilmektedir. Fakat belirtmek gerekir ki, avukat - müvekkil ilişkisi içerisinde olması kaydıyla ve mahkemeye ibraz etme amacı dışında asla sağlık verisi gibi özel nitelikli kişisel veri toplanmamaktadır.

İnternet sitesinde gezindiğinizde, formu doldurduğunuzda ve başka türlü bizimle iletişime geçtiğinizde toplanan bu veriler tarafımızca bilgilendirme yapmak üzere sizinle tekrar iletişime geçmek, web sitesinin ziyaret trafiğini gözlemlemek, hukuki ve teknik problemleri tespit edip gidermek ve gerektiği takdirde yasal yükümlülüğü yerine getirmek için kullanılabilmektedir.

Toplanan kişisel verileriniz yukarıdaki amaç ve gereklilikler dışında başka bir şekilde ve faaliyette kullanılmaz, asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz veya alenileştirilmez. Talebiniz doğrultusunda veya kişisel verilerinizin belirtilen amaçlara yönelik olarak gerekli olmaması halinde kişisel verileriniz silinir veya imha edilir.

Gizlilik konusunda ve kişisel verilerinizin kaydedilmesi, saklanması, kullanımı veya silinmesi ile ilgili herhangi bir soru, öneri ya da talebiniz olması halinde bizimle, aşağıda yer alan form aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Mesaj Bırakın

İletişim Bilgilerimiz

Mail Yazın mail@istlegal.com

Bize UlaşınIstiklal Cd. No: 189/9-2 Taksim 34433 Beyoglu / Istanbul

Hemen Arayın +90 (530) 100 90 89

Bu sayfayı paylaş :